Malby na stěnu

Malby na stěnu jsou stejně jako tapety a samolepky stále populárnější formou interiérových dekorací. Nemůžete sehnat konkrétní tapetu či samolepku? Nevadí! Nechte si namalovat obraz na stěnu nebo různé ornamenty, nápisy nebo fiktivní dveře či okna přesně podle Vašich představ!

Malování na stěnu

  • malba na stěnu je vkusný doplněk vhodný na zdi každého interiéru
  • motiv nebo ornament oživí Váš domov
  • malbu na vašich zdech provedu na základě grafických návrhů, výsledek tedy bude přesně podle vašich představ
  • nástěnná malba bude s vaším interiérem sladěna jak po stránce barev, tak i po stránce designu a funkčnosti
  • velmi rychlá realizace nástěnných maleb v rámci Jihomoravského kraje
  • každá nástěnná malba je precizní a originální ruční práce

Dětské pokoje

Obzvláště populární jsou malby na stěny dětských pokojů. Dopřejte svým dětem dekoraci v podobě jejich malby jejich oblíbené pohádkové postavičky. Jak děti rostou a mění se jejich oblíbení hrdinové, můžete i nástěnné malby v dětském pokoji snadno vyměnit za malbu aktuálních oblíbenců Vašich dětí.

Školky, školy, dětské koutky

Malby na stěnu jsou populární dekorací v zařízeních, které navštěvují děti. Máte kavárnu nebo hotel s dětským koutkem, nebo byste potřebovali ozdobit nástěnnými malbami chodby ve škole či školce? Podívejte se do mé fotogalerie na ukázky z realizací maleb v dětských zařízeních a pokud budete mít zájem o mé služby, kontaktujte mne!

 

Galerie - malby na stěnu

Malby na stěnu - galerie

Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu