Profesionální tapetování nejen pro Brno a okolí!

Originální malby na stěnu dle přání zákazníka!

Malby na stěnu

malby na stěnu

Malby na stěnu

Malby na stěnu jsou stejně jako tapety a samolepky populární formou interiérových dekorací. Nemůžete sehnat konkrétní tapetu či samolepku? Nechte si namalovat obraz na stěnu, ornamenty, nápisy nebo fiktivní dveře či okna podle Vašich představ!

Více info >>

Imitace zdiva

malba imitace zdiva

Imitace zdiva

Oživte zeď v interiéru Vašeho domu či kavárny malbou imitující cihly! Imitace cihel jsou populárním trendem současnosti, který na rozdíl od skutečných cihel snadno přizpůsobíte svým představám a změníte, pokud se v budoucnu rozhodnete pro jiný styl interiéru.

Více info >>

Tapetování

Tapetování

Líbí se Vám nástěnné tapety, ale netroufáte si sami na tapetování?
Obraťte se na mě! Tapetování a odstraňování tapet se věnuji již několik let! Mějte jistotu, že vše dopadne podle Vašich představ, ať už si zvolíte vliesové tapety, papírové tapety nebo jiné tapety.

Více info >>

Písmomalířství

Malby na fasádu

Potřebujete namalovat firemní logo nebo reklamní texty na fasádu Vaší prodejny nebo chcete originálním způsobem ozdobit fasádu Vašeho rodinného domu? Volejte 777 612 905! Věnuji se profesionálně písmomalířství a malování textů a obrazů na fasády a to i ve výškách. 

Více info >>

Nejnovější realizace

10/09/2014

Malba na stěnu dětský pokoj Karviná

Malba obrázku byla namalována v dětském pokoji v Karviné. Rozměr obrázku je 2,5 x 1,5 m. Cena této nástěnné malby je 3 500,- Kč.

 

 

13/11/2013

Malba na stěnu dětského pokoje

Malba kreslených hrdinů animovaného filmu Auta - Burák a Blesk McQueen. Realizace malby v chlapeckém pokoji. 

 

 

Nástěnné malby, malby na fasádu a tapetování

Změňte svůj interiér a dodejte mu originální vzhled prostřednictvím různých dekorativních motivů, ornamentů či obrazců malovaných ručně na stěny Vašich interiérů! Na základě Vašich požadavků a přání bude zpracováno několik variant ornamentů či motivů, jimiž oživíte svůj domov či jakýkoliv jiný interiér: nabízím návrh dekorativních obrazců včetně jejich realizace.

Pokud máte pocit, že zdi Vašeho bytu zejí prázdnotou, že potřebují něčím oživit, je právě nástěnná malba nebo tapeta ideálním řešením jak změnit pocit prázdných stěn.

Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu Malby na stěnu